fbpx

Designové brýle z přírodních materiálů!

Etnia Barcelona je nezávislá značka brýlí, plná talentu. Mladý, kreativní a multikulturní tým, který sdílí vášeň pro umění vytváří kolekce se zaměřením na udržitelnost, design, komfort a nejvyšší kvalitu materiálů.

Prémiová kvalita

Inovace a výroba nejkvalitnějšího acetátu na bázi bavlny, v originálních barevných škálách, jsou základem prémiové značky Etnia. Na každý prototyp je před zařazením do výroby kladen maximální důraz na kvalitu a design. 

Prvotřídní péče

Etnia, to jsou již tři generace vývoje brýlí – se stejnou vášní, úsilím a nasazením. Základem je tradice, úspěchem inovace. Dodnes dochází k ručnímu dokončování každé položky. Etnia má vlastní továrny, které dodržují stejný etický kodex a monitorování kvality jako centrála v Barceloně.

Maximální udržitelnost

Obroučky Etnia Barcelona jsou vyrobeny ze 100% přírodního acetátu celulózy na bázi bavlny a dřeva. Materiál nabízí vynikající odolnost a tvárnost. Také obaly jsou z přírodních a 100% recyklovatelných materiálů, bez jednorázových plastů. 

Navrženo v Barceloně

Designový tým Etnia vytváří všechny kolekce od nuly. Jsou průkopníky v barevnosti a vytvořili již více než 500 vlastních modelů inspirovaných módním a uměleckým průmyslem.

Na Krnovsku jedině u nás

Chcete brýle od značky Etnia? V žádném případě je nenajdete v kterékoliv optice, proto neváhejte a navštivte právě naší optiku Visumed. Případně se rovnou objednejte na měření.

 

Etnia Barcelona – Nezávislá značka brýlí

Jak se zrodila se Etnia Barcelona?

V 50. letech 20. století Fulgencio Ramo vytvořil svou první továrnu na brýle. Jeho děti rychle získaly veškeré know-how a převzali otěže. Tato druhá generace navrhla, vytvořila a distribuovala brýle po celém Španělsku, ale teprve v 90. letech 20. století do společnosti vstoupil jeho vnuk David Pellicer se snem vytvořit něco nového.

David Pellicer přidal barvu do produktů, které byly do té doby pouze hnědé nebo černé. Nechtěl věnovat úsilí jen výrobě brýlí; chtěl něco víc. Chtěl značku, která ztělesňuje myšlenku být svobodný, lidský a ohleduplný ke všem etnikům. Chtěl značku, která myslí na všechny lidi prostřednictvím barev a umění. Tak se zrodila Etnia Barcelona.

Kolekce